arrowBottom

Розробка сайтів

Наша команда повністю занурюється в Ваш бізнес і розробляє концепцію, прототип і унікальний дизайн майбутнього сайту. Потім здійснюється веб-верстка (front-end) і веб-програмування (back-end). Сторінка адаптується під будь-які браузери і мобільні пристрої. На завершальному етапі фахівці тестують сайт. І ось Ви отримуєте привабливий ресурс з високою швидкістю роботи, розвиненим функціоналом, що сприяє залученню клієнтів, зі стабільною роботою при великих навантаженнях, підключену систему управління контентом (CMS), навігацію і зручний інтерфейс.

Landing page

Це односторінковий продаючий сайт, що підвищує рівень продажів продукту або послуги. Містить заклик до дії. Виконується ретельний аналіз конкурентного середовища, підбирається система управління контентом (CMS), відпрацьовується прототип і дизайн майбутньої сторінки, пишуться унікальні SEO-оптимізовані тексти з привабливими і заманливими заголовками. Результат: затримує увагу відвідувачів на продукт або послугу з метою заповнення форми замовлення, збільшує продажі, і пришвидшує наплив широкої аудиторії.

Інтернет-магазин

Ваша віртуальна торгівельна точка з відкритим доступом для всіх користувачів Інтернету. Інтернет-магазин – це наповнений товарами бізнес-сайт, на якому є інформація про продукцію, продавця, контакти. Кожен товар має детальний опис, зображення, відео. У покупця є можливість замовити продукт, обрати зручний спосіб розрахунку і доставки. Важливим завданням є забезпечення максимально зручного користування функціоналом сайту для легкої взаємодії з клієнтом.

Корпоративний сайт

Це великий веб-ресурс, не обмежений у кількості сторінок і різноманітності додатків. На корпоративному сайті знаходиться максимальна кількість інформації про компанію, її діяльність, детальний опис всіх товарів та послуг. На такому сайті також може бути блог компанії, вікно онлайн-чату, варіативність мов, пошук по сторінкам. Відбувається тісна взаємодія між клієнтами та компанією.

Маркетинг-КІТ та Landing PDF

Це два ефективних інструмента, які дозволяють мотивувати клієнта зробити замовлення послуги або продукту. Маркетинг-КІТ – унікальний набір маркетингових матеріалів, які найкращим чином показують переваги Вашого бізнесу. Landing PDF – це PDF-файл, який оптимізовано спеціально для просування в пошукових системах. За їх допомогою запускаються реферальні кампанії, проводиться E-mail-розсилка, розповсюдження у соц. мережах и месенджерах, і як результат – залучення нової аудиторії клієнтів, витративши при цьому мінімум коштів.

Маркетинг-КІТ

Маркетинг-КІТ збільшує продажі за рахунок продаючого тексту, сучасного дизайну та візуалізації потрібної для клієнта інформації. Презентація компанії містить фотографії, схеми, графіки, відповіді на типові питання та заперечення клієнтів. Готовий маркетинг-КІТ можна взяти з собою на особисту зустріч, віддати на виставку, надіслати через E-mail та всі месенджери, є мобільні версії. Результат: підвищується статус компанії, залучаються активні покупці за рахунок візуалізації ключових вигод, збільшується довіра замовників.

Landing PDF

Створюється PDF-файл – дешевий аналог продаючого односторінкового сайту. Цей файл можна надіслати користувачам за допомогою будь-якого месенджера, E-mail або просто дати посилання на нього, опублікувавши в мережі. Файл пасивно приваблює клієнтів за рахунок автоматичної індексації пошуковими системами. Як це працює? Натиснувши на кнопку або посилання, здійснюється перехід на певну сторінку Вашого ресурсу, або ж на форму зворотного зв'язку. В результаті відбувається залучення клієнтів або навіть збір його даних.

Аудит і тестування

Даний напрямок включає в себе A/B тестування, аудит роботи функціоналу і юзабіліті, перевірку оптимізації та повну підготовку до просування в пошукових системах і соціальних мережах. Ці послуги вказують на недоліки в роботі ресурсу, визначають способи поліпшення рейтингової позиції в пошуковій видачі та його індексації пошуковими системами Google та Yandex. Аудит і тестування необхідні для кращого просування. Як правило, після аудиту проводиться внутрішня оптимізація сайту.

Аудит юзабіліті

Аудит юзабіліті потрібен для виявлення проблемних місць на сайті, які заважають відвідувачам стати активними клієнтами. Виправляється заплутана або нелогічна навігація, нечитабельний текст, труднощі в оформленні замовлення, аналізується час завантаження елементів. Результат: оновлений сайт, який приносить більше грошей за рахунок збільшення кількості замовлень і скорочення бюджету на залучення нових користувачів.

SEO-аудит сайту

SEO-аудит сайту включає в себе перевірку ключових слів в заголовках і підзаголовках, унікальність контенту, його наповненість ключами, релевантність пошуку сторінки, аналіз вихідних і вхідних гіперпосилань. Результат: виявлені та виправлені помилки в тексті, CMS-системі, виявлені і вирішені причини зменшення замовлень, сайт поступово піднімається в ТОП видачі в пошукових системах, спланована стратегія подальшого просування.

Аудит коду сайту і оптимізація

Аудит коду сайту і його оптимізація потрібні для правильного відображення всіх елементів дизайну на сайті. Глибока перевірка коду виконується для усунення в майбутньому помилок при наповненні сайту новою інформацією, оновленні або просуванні. Результат: сайт швидко завантажується, всі елементи правильно працюють і знаходяться в потрібному місці, видалені всі віруси, помилки і дублі. Відвідувачі затримуються на сторінці і заповнюють форму замовлення.

Аудит роботи функціоналу

Аудит функціональної складової – невід'ємна частина перевірки сайту, в якій тестують правильність роботи форм, лічильників і посилань, перевіряється відповідність роботи пошуку та гіперпосилань, які ведуть на інші сторінки. Після перевірки тестувальник дає рекомендації щодо виправлення певних елементів на сайті. Результат: всі форми правильно працюють, перехід по посиланнях здійснюється в потрібне місце, відвідувачі без зусиль знаходять потрібну їм інформацію і роблять замовлення.

A/B тестування

Дієвий маркетинговий інструмент, який підвищує ефективність роботи сайту. Оцінюється 2 і більше варіантів сторінки з різним дизайном, заголовками, текстом і блоками. Спочатку визначається поточний показник конверсії, тестуються обидва варіанти сторінки, проводяться кінцеві підрахунки і виводиться результат ефективності та рекомендації щодо збільшення відклику відвідувачів. Результат: користувач довше затримується на ресурсі і збільшується кількість нових активних клієнтів.

Web-інтеграції

За допомогою даних видів послуг відбувається синхронізація функціонування сайту, бухгалтерії, складу та інших спеціалізованих програм. На сайт додається сервіс зворотного дзвінка, онлайн-консультант, онлайн-запис на прийом, інтегрується система управління контентом (CMS) і взаємовідносинами з клієнтами (CRM). Розширення можливостей відділу продажів і підтримки клієнтів дозволяє збільшувати продажі товарів і послуг.

Интеграція нових технологій і рішень

Впровадження автоматизації різних процесів значно спрощує взаємодію між Вашим бізнесом і клієнтом. Інтегрується онлайн-консультант, онлайн-запис на прийом, онлайн-контроль виконання замовлень, SMS, CRM і інше індивідуальне програмне забезпечення. Результат: підвищення ефективності роботи та прибутку онлайн-бізнесу.

Інтернет-маркетинг

Дієва практика застосування сучасних аспектів традиційного маркетингу в мережі Інтернет, яка підвищує продажі товарів або послуг, а також покращує управління взаємовідносинами з клієнтами. Даний напрямок включає в себе такі елементи, як пошукове SEO-просування, розкрутку груп і сторінок в популярних соціальних мережах, соціальний маркетинг SMM, контент-маркетинг, а також рекламу в соціальних мережах PPC. Після використання різних інструментів підвищується інтерактивність, з'являється можливість проведення точного постклік-аналізу і таргетингу, а це в свою чергу збільшує конверсію сайту.

Розробка чат-ботів

Розробка та інтеграція чат-ботів для автоматизії продажів та інших бізнес-процесів у вашої компанії. Чат-бот може бути розміщений на веб-сайті компанії, в соцмережах та популярних месенджерах (Telegram, Viber, WhatsApp, Facebook Massenger).

Пошукове SEO-просування

Комплекс робіт по просуванню веб-ресурсу для пошукових систем включає в себе аналіз ринку, підбір актуальних ключових запитів користувачів, впровадження їх в контент на сайті, оптимізацію відповідно до останніх вимог пошукових систем Google і Yandex. Результат: підвищується пізнаванність компанії і позиція в ТОПі видачі пошуковика, збільшується кількість відвідувачів, активних покупців і продажів.

Соціальний маркетинг, СММ

Соціальний маркетинг потрібен для просування продукту або компанії, впізнаваності і конкурентоспроможності, використовуючи Facebook, Instagram, Вконтакте, Twitter, LinkedIn і т. д. Створюється унікальний контент, розміщується вся актуальна інформація про продукт, свіжі новини, залучається нова активна цільова аудиторія, якій цікавий Ваш продукт або послуга. Відбувається постійне спілкування з користувачами. Результат: широке охоплення аудиторії, швидке поширення інформації про акції і знижки, впізнаваність компанії, збільшення продажів. У комплексі з контент-маркетингом стають потужним інструментом по просуванню і збільшенню продажів.

Контент-маркетинг

Контент – важлива частина веб-ресурсу, завдяки якій приймається рішення клієнта про покупку Вашого продукту або замовлення послуги. Командою виконується E-mail розсилка з матеріалами для скачування, робота зі створення продаючого і затребуваного контенту в соціальних мережах, включаючи фото, відео або інфографіку. Заголовки і підзаголовки, які не несуть важливої інформації, змінюються на продаючі і заманливі. Результат: випадкові відвідувачі стають активними покупцями, збільшується популярність компанії і підвищується позиція сайту в пошуковій видачі. У комплексі з СММ стають потужним інструментом по просуванню і збільшенню продажів.

Реклама у соц. мережах, PPC

Ефективний вид контекстної реклами, оплата якої відбувається за клік користувачів на банер, що показує його зацікавленість у Вашому продукті або послузі. Вона може бути розміщена в Google Adwords, пошукових системах Google чи Yandex і в соціальних мережах. Контекстна реклама адаптована під мобільні пристрої. Результат: широке охоплення аудиторії, швидке перетворення потрібної цільової аудиторії в активних клієнтів, збільшення продажів продукту або послуг.

Розкрутка у Вконтакті

Розкрутка груп і сторінок в соціальній мережі «Вконтакті» розрахована переважно на молоду аудиторію. Командою вивчається аналогічні канали конкурентів, сторінка заповнюється актуальною і цікавою інформацією про Ваш продукт або послугу, з'являються нові підписники або учасники спільноти, свіжі публікації з новинами, акціями та конкурсами. Результат: потрібна цільова аудиторія стає новими клієнтами, збільшення продажів і впізнаваності продукту.

Розкрутка у Facebook

Розкрутка груп і сторінок в соціальній мережі «Facebook» розрахована переважно на взаємодію з найбільш платоспроможною і активною аудиторією. Виконується аналіз каналів конкурентів, розкручується нове або вже існуюче співтовариство, наповнюється свіжими новинами і актуальною інформацією про продукт або послугу, проводяться акції та конкурси для охоплення максимальної кількості нових користувачів. Результат: потрібна цільова аудиторія стає новими клієнтами, збільшення продажів і впізнаваності продукту.

Підтримка та розвиток

Забезпечується цілодобова технічна підтримка сайтів, виконується адаптація під мобільні пристрої та планшети, контент-підтримка і консалтинг, інтеграція нових технологій і рішень і т. д. В результаті замовлення даних послуг на Вашому ресурсі завжди буде розміщена актуальна інформація, впроваджені сучасні сервіси, модулі або компоненти. Сайт завжди буде моніторитись та розвиватися. Це невід'ємна частина ефективного просування, яка забезпечує максимальну віддачу з проекту.

Технічна підтримка 24/7

Супровід і технічна підтримка сайтів робить його «живим». Код перевіряється на помилки, налаштовується робота всіх модулів, оновлюється версія CMS, сторінки наповнюються новим контентом, додаються нові сторінки, банери або розділи сайту і т. д. Комплекс таких робіт забезпечує постійну роботу програмної частини і необхідних модулів, захищає від хакерських атак, усуває несправності на хостингу. Результат: на сайті завжди буде знаходиться актуальна інформація, все буде надійно працювати і приверне додаткових відвідувачів і активних клієнтів.

Адаптація під мобільні пристрої та планшети

Велика частина користувачів виходить в мережу з мобільних пристроїв. Тому важливо адаптувати Ваш ресурс під сучасні мобільні платформи. Програмісти змінюють розмір всіх елементів сайту відповідно до масштабу екрану. Результат: всі деталі правильно відображаються на девайсах, зручний інтерфейс, зрозуміла навігація, користувачі швидко знаходять потрібну інформацію і роблять замовлення Вашого продукту або послуги.

Контент-підтримка і консалтинг

Контент-підтримка і консалтинг включає в себе написання свіжих новин та текстів будь-якої складності, статей для блогу, додавання товарів в інтернет-магазини, зміну існуючого матеріалу, автоматизацію бізнес-процесів, управління IT-структурою, контроль над інформаційною структурою. Результат: збільшується ефективність робочих процесів, підвищується довіра до компанії і її впізнаваність, збільшується кількість відвідувачів і відповідно продажів.

Оптимізація швидкості завантаження сайту

Швидкість завантаження сайту – один з важливих показників, які впливають на пошукову видачу і формує враження у відвідувачів від користування сайтом. При низькій швидкості можливе погіршення індексації сайту пошуковими системами. Лише терплячі користувачі залишаться чекати повного завантаження сторінки. Оптимізувати сайт можна кількома способами, використовуючи таблиці каскадних стилів (CSS), файли Javascript, вміст сторінок сайту, модулі та компоненти сайту, кешування. Результат: сайт швидко завантажується, пошукові системи індексують сайт, підвищується позиція в пошуковій видачі, клієнт затримується на сторінці.

Контент і тексти

Замовивши одну з послуг даного напрямку, Ви отримуєте абсолютно унікальний і цікавий текст, який Ви не знайдете на жодному іншому веб-ресурсі. При написанні враховуються вимоги SEO, а також інтереси цільової аудиторії сайту. Що це дасть? Інформація на сайті завжди буде оновлена: свіжі новини, нові опису товарів і послуг. Створюються тексти для листів і комерційні пропозиції, заповнюються мета-теги для SEO. В результаті Ви отримаєте додаткову зацікавленість користувачів, просування в пошукових мережах, більш швидке просування в ТОПі і, власне, нових клієнтів.

SEO-коментування

За допомогою SEO-коментування сайтів на Вашому ресурсі з'являється унікальний контент за тематикою продукту або послуги, який містить допоміжні ключові словосполучення, які прописують користувачі у пошукових мережах. Результат: додатковий приплив цільової аудиторії за рахунок індексації альтернативних запитів, збільшується зацікавленість користувачів в продукті або послузі, підвищується позиція сайту в пошуковій видачі.

Створення текстів для просування під голосовий пошук

Голосовий пошук все більше набирає популярність, що змінює принципи створення текстів для просування. Файл Robots.txt налаштовується відповідно до вимог з відкритим доступом до файлів JavaScript, CSS і зображень. Змінюються або скорочуються заголовки і підзаголовки, в текст додаються актуальні ключові сполучення. Результат: підвищується конкурентоспроможність, збільшується індексація сайту пошуковими системами, швидке охоплення молодої аудиторії і виявлення їх потреб.

Захист сайтів

Дана послуга захищає сайт від злому, впровадження вірусних програм, крадіжок будь-якого виду контенту, дизайну, а також від повного копіювання Вашого ресурсу. Ніхто не може гарантувати повністю на всі 100% захищений web-ресурс, але наші ефективні методи захисту значно ускладнюють завдання для зловмисника та повністю відслідковують всі його дії для подальшої передачі цієї інформації у відповідні органи. В якості захисту ми використовуємо css/js від копіювання контенту, htaccess, трекінг-систему та інші інструменти, які відстежують віруси та будь-які вразливі місця.

Трекінг-система для захисту сайту від повного копіювання

Трекінг-система для запобігання повного копіювання інформації на сайті була розроблена нашою командою з метою захисту всіх даних власника веб-ресурсу. Після впровадження такої трекінг-системи, Ваш сайт буде максимально захищений від хакерських атак. Якщо все ж таке сталося, то вичислюються дані хостингу піратської копії і передаються в технічну підтримку для повного видалення.

Захист від копіювання текстів

Пошукові системи люблять 100% унікальний текст, який міститься тільки на одному веб-сайті. Якщо сторінка з Вашим текстом ще не встигла потрапити в індекс, то будь-який інший ресурс може скопіювати текст і закріпити за собою авторство. В результаті застосування комплексу робіт для запобігання такого копіювання Ваш сайт стане невразливим для плагіаторів, а авторство тексту буде належати тільки Вам.

Захист від копіювання зображень з сайту

Захист зображень від копіювання важливий в просуванні. Наслідком крадіжки може бути зменшення позиції Вашого ресурсу в пошуковій видачі. В результаті застосування комплексу робіт по захисту зображень від копіювання конкуренти не отримають унікальні картинки, які принесуть їм додаткове ранжування (вихід в ТОП) і активних клієнтів.